FİYAT LİSTESİ


 

Paket 1


Offroad Deneyim paketimizde tam donanımlı Offroad yarış aracı ile uzman pilot eşliğinde doğal etaplarda 1 saatlik OFFROAD deneyimi

( 15 dakikalık teorik eğitimin ardından 45 dakika boyunca aracı siz kullanıyorsunuz)

 

2000 TL

Paket 2

Offroad Deneyim paketimizde tam donanımlı Offroad yarış aracı ile uzman pilot eşliğinde doğal etaplarda 2 saatlik OFFROAD deneyimi

( 15 dakikalık teorik eğitimin ardından 1 Saat 45 dakika boyunca aracı siz kullanıyorsunuz)

 

3.500 TL

Paket 3

Beykoz’daki merkezimizden başlayan seyahat güzergahımız Paşamandıra Köyü üzerinde ormana giriş yapıp bozhane yönündeki parkurdan devam edip riva çayır yolu ve incir boğazının altında mangal’da sucuk ekmek ile  odun kömürü ile yapılmış semaver çayını yudumladıktan sonra dönüş yolunda yine orman güzergahını takip ederek doğanın eşsiz uyanışına şahit olup akan derelerin ve kuş seslerinin eşliğinde parkurumuzu tamamlayacağız. 3 saatlik bir parkur ardından 1 saat yemek ve dinlenme molası ve sohbet ile ortalama 4 saatlik bir sürede geri dönüş sağlamış olacağız.

Etap içerisinde  herkes 10 ar dakika araç kullanarak deneyim sağlamış olacak

katılım en az 4 kişi olduğunda yapılabilen bir aktivitedir.

Safari hizmet kişi başı fiyat

2200 TL

Paket 4

Beykoz’daki merkezimizden başlayan seyahat güzergahımız Paşamandıra üzerinde ormana giriş yapıp Bozhane yönündeki parkurdan devam edip riva çayır yolu ve incirboğazının altından dönüş yolunda yine orman güzergahını takip ederek doğanın eşsiz uyanışına şahit olup akan derelerin ve kuş seslerinin eşliğinde parkurumuzu tamamlayacağız. 2 saatlik bir parkur ardından  geri dönüş sağlamış olacağız.

katılım en az 4 kişi olduğunda yapılabilen bir aktivitedir.

fiyatlandırma kişi başı ücretlendirilir.

1850 TL

KAMPANYALARIMIZ 

5 Lİ PAKET

5 –  Kişilik organizasyonda 2 adet eğitim aracı ve 1 adet Safari aracı ile çıkılan etapta Her misafir 40 dk. Araç kullanıyor.

 

FİYAT : 5.500 TL