istanbul’da Jeep Safari

Yaşadığımız pandemi dönemi ve sonrası ile Yaşam koşullarının ve alışkanlıklarının değişmesi ve gelişmesine ayak uyduran doğa sporları da her geçen gün gelişerek ve yenilenerek çağımızın gerekliliklerine göre gelişmektedir. Bu anlamda doğa sporlarının son dönemde en ilgi çekenlerinden biri de Jeep Safaridir. Ancak Jeep Safari denince aklınıza saatlerce jeep içinde tur atmak aklınıza gelmesin. Jeep Safari turları birçok eğlence ve aktiviteyi de beraberinde getirmektedir.

Doğa sporları denince güvenlik anlayışı ve hizmet kalitesi ile akla gelen ekibimiz, Jeep Safari turlarında da başı çekiyor. Jeep Safari turu için kendinize ve sevdiklerinize ayıracağınız bir gün yeterli olacaktır. Tecrübeli ekibimizin sunduğu olanaklar ile güvenli ve koruma barlı araçlar ile yeşillikler içindeki bir ormanda sağlıklı bir güne imza atmanız mümkün.

Uçsuz bucaksız Beykoz Ormanları’nda bir gün geçirmeye hazır olun! Jeep Safari turu ile Beykoz Ormanı içinde yer alan şehrin el değmemiş güzelliklerini görme imkanına sahip olurken, dere’nin muhteşem manzarasına da bayılacaksınız. Yine katıldığınız Jeep safari turu ile çevre köyleri gezerek bir çok yeni keşif yapacaksınız.