istanbulda mecara turu


Doğanın eşsiz güzellikleri içinde off-road yapmaya hazır mısın?

Senin ruhunda bir maceraperest yatıyorsa, heyecan senin göbek adınsa bu fırsatı kaçırmak istemeyeceksin. Belgrad ormanlarında doğanın seslerine kulak verecek, zorlu yolları aşacaksın… Şehrin karmaşasından uzak, radyasyon dalgalarından arınacak,  spor dolu adrenalin dolu bir gün yaşayacaksın!

Alışveriş merkezlerinin sıkıcı havasından kurtulmanın tam zamanı…

Macera dolu saatler seni bekliyor.

İstanbul Jeep Safari’den

•    Uzman pilot eşliğinde Off-road deneyimi 250 TL

Seni bekleyen ayrıcalıklar: 

•    Kendin kullanacağın 1 SAATLİK Off-road deneyimi (Uzman eğitmenler eşliğinde Off-road deneyimi yaşamış olman tavsiye edilir) 300 TL!

Belgrad ormanı içerisinde doğal parkurlarda eşsiz bir deneyim keşfedecek! Ayrıca, tecrübeli eğitmenler tarafından verilen pratik bilgileri teoride de uygulayabileceksin. 

Parkur: Belgrad ormanı içerisinde yaklaşık 3 saatlik off-road turu ve bitiminde mangalda sucuk ve semaverde çay keyfi 

Kıyafet seçimi: Çizme ve yağmurluk firmamız tarafından verilecektir. Yedek çorap getirmeni tavsiye ederiz. Yanında düşüre bileceğin değerli eşyalar getirmemelisin. 

İstanbul Jeep Safari Hakkında:

Kısaca anlatmak gerekirse bizler Seyrantepe merkezli offroad sporu ile uğraşan bir ekibiz. Kurmuş olduğumuz ekibimizde bulunan bize ait araçlarla sizleri offroad sporu ile tanıştırmayı ve Şehrin sıkıcı havasından uzaklaşarak derelerin su sesleri, kuşların cıvıltısında hem bedenini hem de ruhunu dinlendireceğin bitiminde ise doğa ile girmiş olduğumuz mücadelenin sana vermiş olduğu tatlı bir yorgunlukla piknik yaptıktan sonra, araçlarımızı tanıma fırsatı bulabilirsin. Odun ateşinde pişen çayımızı yudumlarken etkinliğimizde görevli pilot arkadaşlarımızdan, offroad sporu hakkında ve offroad sporu ile uğraşan kişilerin yaşam tarzı, doğaseverliği konusunda paylaşımlarda bulunma şansına sahip olacaksın. Piknik yaptığımız alanı olması gerektiği gibi temiz bırakarak. Akabinde kısa bir parkuru daha tamamlayacak sana veda edeceğiz.  Bir sonraki etkinliğimizde seni tekrar aramızda görme dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir